Svatební den je jeden z nejdůležitějších ve Vašem životě, proto se staráme, aby květiny dokonale ladily a dokreslily celkový perfektní dojem z celého dne.
Při společné schůzce dáme dohromady celou květinovou výzdobu tak, aby vyhovovala Vašim představám a přitom podtrhla krásu nevěsty. Přihlédneme k typu nevěsty, svatebním šatům, líčení i účesu, dále pak k počtu hostů a typu restaurace, k barvě auta a dalšímu. Nejdůležitější ukazatel je pak celkový styl svatby, jako je romantická, luxusní, luční …
Pokud z jakýchkoli důvodů nemůže být schůzka uskutečněna, není problém vše dohodnout přes e-mail a telefon. Zasíláním fotografií a návrhů lze květiny perfektně doladit.
V den svatby Vám květiny dovezeme domů, výzdoba restaurace, obřadní síně, kostela a dalších prostor už bude připravena, tak aby ladila s interiérem, aniž byste se musela o vše starat.
Vytvoříme pro Vás svatební kytici, korsáž pro ženicha, kytice pro maminky, svědky, svědkyně, košíčky, kytičky, květinové náramky pro družičky, květiny do vlasů a květinové šperky. Ozdobíme auta, koně, kočár, obřadní síň, kostel, restauraci, zahradní párty i novomanželský byt. Vše podle Vašeho přání.